IŠMANIEJI SVEIKATINIMO PRIETAISAI

Kojų masažuoklis

 

Išmanaus blauzdų ir pėdų masažuoklio technologija –  pirmoji pasaulyje senovės kinų TUI-NA masažo adaptacija, orientuota į blauzdų/pėdų segmentą.

Masažuoklyje integruota speciali patentuota blauzdų/pėdų masažo technologija, kurios metu mechanizuotomis Tui-Na masažo technikomis atliekamas giliųjų kojų audinių masažas. Tui-Na stūmimo ir tempimo technika pagerina kraujo cirkuliaciją kojose, o tuo pačiu ir visame kūne, atpalaiduoja raumenis ir sausgysles, sąnarius aprūpina būtinomis medžiagomis, stimuliuoja blauzdose ir pėdose esančius bioaktyvius taškus, kurie turi atsakomąjį poveikį į kitus kūno organus ir gali teigiamai paveikti jų funkcijas.

Rankinio masažo funkcija

Universalus kojų masažuoklis leidžia personalizuoti masažą. Glostymas ir maigymas, šilumos terapija, vibracija gali būti taikomi visi kartu arba atskirai.

Reguliuojamas masažo intensyvumas

Prietaise yra integruota reguliuojamo masažo intensyvumo funkcija. Masažuoklis yra pritaikytas įvairioms kojų apimtims. Dėl masažuoklio pločio nustatymo funkcijos, pirmuoju pasaulyje Tui-Na masažu kojoms gali mėgautis įvairaus kūno sudėjimo žmonės.

Visapusis stipraus suspaudimo masažas

Intensyvūs suspaudimo ir maigymo judesiai panaikina kojų skausmus ir įtampą. Visapusis stipraus suspaudimo masažas tinkamas įvairios apimties blauzdoms ir kruopščiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

Refleksoterapinis masažas

Refleksoterapinis masažas aktyvuoja pėdose esančius bioaktyvius taškus. Į šią programą integruotos suspaudimo  ir maigymo technikos veikia ne tik atpalaiduojančiai, bet ir sveikatinančiai.

Vibracinis masažas

Vibracinis masažas aktyvina kraujotaką, taip padidindamas natūralių kraujo detoksikacijos procesų efektyvumą. Kojos atgaivinamos, įkraunamos energijos.

Šilumos terapija

Šiluma paskatina sklandesnį kraujo, deguonies ir maisto medžiagų judėjimą kojose. Šiluma ne tik sumažina įtampą ir skausmus, bet ir nuramina bei suminkština sustingusius raumenis, pašalindama jose susikaupusią pieno rūgštį.

Nerekomenduojama:

  • Taikyti prietaise integruotą šilumos funkciją esant išsiplėtusioms kojų venoms, lėtiniam venų nepakankamumui (varikozei);
  • Atlikti masažą nėštumo metu, prieš tai nepasitarus su gydytoju.
  • slide-1

  • slide-322

  • slide-4