IŠMANIEJI SVEIKATINIMO PRIETAISAI

Galvos ir paakių masažuoklis

Galvos skausmas akių, smilkinių ir pakaušio srityje. Įtempta dienotvarkė, miego trūkumas, nerimas ar stresas ypatingai sutrikdo galvos kraujagyslių, nervų, raumenų, poodinių audinių, smegenų dangalų funkcijas ir pasireiškia migreniniais bei įtemptų raumenų sukeltais galvos skausmais. Dažniausiai šie skausmai jaučiami akių, smilkinių ir pakaušio srityse. E.MOTION ROOMS šių trijų skausmo sričių terapiją siūlo atlikti išmaniuoju masažiniu šalmu. Paakių, smilkinių, pakaušio srities masažo metu vibraciniais, refleksinių taškų, oro spaudimo judesiais bei taikant prietaise integruotą šilumos funkciją, išplečiamos kraujagyslės ir paspartinama kraujotaka į smegenų dangalus, akių bei veido raumenis, odą, o smegenų struktūros, poodiniai audiniai yra geriau aprūpinami deguonimi ir maistinėmis medžiagomis – taip skatinama smegenų veikla, atpalaiduojami veide esantys mimikos raumenys ( tai skatina giliųjų veido odos sluoksnių regeneraciją ir mažina raukšlių susidarymo tikimybę). Ši terapija yra efektyvi kasdienė priemonė migreniniams ir įtemptų raumenų sukeltiems galvos skausmams malšinti.

Tamsūs paakių ratilai

Skaitmeniniame paakių, smilkinių, pakaušio srities masažo prietaise integruota paakių srities terapijos funkcija gerina kraujotaką paakių srityje – taip efektyviai naikina aplink akis susidariusius tamsius ratilus, kurie dažniausiai susiformuoja dėl plonyčiuose paakių kapiliaruose nusėdusio kraujo.

Išryškėjusios paakių kraujagyslės ir patinę paakiai

Skaitmeniniame paakių, smilkinių, pakaušio srities masažo prietaise integruota paakių srities terapijos funkcija taip pat yra veiksminga, kai paakių odoje, kuri yra jautriausia kūno dalis ( jos storis siekia vos 0,005 mm), išryškėja plonos paakių kraujagyslės, ar kai paakių audinių struktūros, primenančiose pagalvėles, dėl pablogėjusios kraujo cirkuliacijos ar sumažėjus jų elastingumui, paburksta ir išryškėja.

Masažas nerekomenduojamas:

  • Po galvos, akių operacijų;
  • Esant galvos ar akių traumai;
  • Sergant akių, ausų, nosies ar burnos ligomis;
  • Esant kraujospūdžio sutrikimams;
  • Nėštumo metu;
  • Asmenims, turintiems implantuotus elektroninius prietaisus (širdies stimuliatorius ir kt.);
  • Jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.
  • slide-1

  • slide-2